Tek Silivri
Son Dakika
Selami Değirmenci'nin meclis listesi Volkan Yılmaz'ın listesi belli oldu İşte Işıklar'ın listesi! Bora Balcıoğlu Işıklar'ın listesinde ilk sırada Silivri'de 6 aday yarışacak BBP'nin Adayı Ramiz Aksu
Selami Değirmenci'nin meclis listesi
 
Volkan Yılmaz'ın listesi belli oldu
 
İşte Işıklar'ın listesi!
 
Silivri'de 6 aday yarışacak
AK Adaylardan Silivri’ye zafer sözü
 

AK Adaylardan Silivri’ye zafer sözü

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Megasaray’da düzenledikleri aday adayı tanıtım toplantısında 10 belediye başkan aday adayı ile; birlik beraberlik ve Silivri’de yerel seçimleri kazanma sözü verdi. Aday Adayları arasında konuşmalarıyla en dikkat çeken isimler ise Hüseyin Turan, Metin Karakaş ve Emrah Maşalacı oldu.

27 Kasım 2013 Çarşamba 18:18
Yazdır

AK Parti’den Silivri’ye Belediye başkanlığı için aday adayı olan 10 isim, teşkilata seslendi ve kim aday olursa olsun arkasında duracaklarının vurgusunu yaptı. Toplantıya AK Parti İl yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bilal Kıymaz, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Tülay Kaynarca, Gülay Dalyan, Ünal Kaçır, Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren ve mahalle muhtarları, Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun ve STK temsilcileri de katıldı. Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. AK Parti Gençlik Kolları salonda davullar çalarak belediye başkan adaylarının konuşmalarına coşku kattı.

Demiral: AK Parti Silivri’nin en güçlü teşkilatıdır

Aday Adayı Tanıtım Toplantısında ilk konuşmayı AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral yaptı. Demiral konuşmasında şu ifadelere yer verdi: Bu gün burada çok güzel ve anlamlı bir gün yaşıyoruz.  Önümüzde çok önemli bir süreç var.  Önümüzde AK Parti’nin AK hizmetlerini, AK Parti’nin AK Kadrolarını özleyen bir Silivri var.  Ben inanıyorum ki, 30 Mart 2014 sabahı bu hasret bitecek. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı Silivri’nin en güçlü, en büyük ve en çalışkan teşkilatıdır. Her biri bir birinden değerli Belediye Başkan Aday Adaylarımızla, meclis üyesi aday adayı arkadaşlarımızla her hafta bir araya gelerek birçok çalışmalar yaptık.  Bütün arkadaşlarımızın ortak hayali Silivri’ye hizmet etmek.”

Dalyan: Davul çalarak bu iş olmaz, coşku istiyorum

Başkan Demiral’in konuşmasının ardından AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ünal Kaçır, Tülay Kaynarca ve Gülay Dalyan’da kısa birer konuşma yaparak belediye başkan aday adaylarına başarılar diledi. Kaynarca yaptığı konuşmada “Gördüğüm tablo çok güzel. Birilerinin uykusunu kaçırabilir. Fazla söze gerek yok. Asıl sözü 2014 yerel seçimlerinde vatandaş söyleyecek” dedi. Dalyan ise “Aday adaylarımız gelin adayı gibi dizildiler. Daha fazla coşku istiyorum. Sadece davul çalmakla bu iş olmaz. Herkesin gönlünde bir aslan var ama hepimizin gönlünde yatan asıl aslan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Durmak yok yola devam” dedi. Toplantı Belediye başkan aday adaylarının kendilerini tanıtan kısa konuşmalarıyla devam etti. Her aday adayı sahneye çıkarak birlik beraberlik sözü verdi ve teşkilata seslendi.

Ahmet Yağcıoğlu: Burada 10 arkadaş olarak belediye başkan aday adayımız ve 70’i geçen belediye meclis üyesi aday adayımız var. Hepimiz hizmet etmek için yola çıktık. Biz nöbeti tutmaya, 30 Mart akşamına kadar köy köy, mahalle mahalle çalışmaya geliyoruz.

Emrah Maşalacı: Bu kardeşiniz Silivri belediye başkanlığına talip, bu yolda sizlerle bu işi başaracağıma Allah’ın  izniyle inancım tamdır.Ben bu makama husumet için değil, kavga için değil, muhabbet için, kardeşlik için ve Silivri’mize hizmet için talibim..Hatırlarsanız sayın başbakanımıza “muhtar bile olamaz” demişlerdi.  Başbakanımızın oylarının çalınıp seçimi kaybetmek zorunda bırakıldığı Beyoğlu belediye başkanlığı seçimlerinde bu kardeşinizin yaşındaydı. Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sözü var’’ kimse belediye başkanı olarak doğmadı, başbakan olarak doğmadı, bu şans verilir ve yapılır’’ .Ben sizden bu şansı istiyorum. Birliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyelim; biz bir olacağız, beraber olacağız, hep birlikte. Allah’ın izniyle Silivri’yi alacağız.

Esra Göngü: Aslında Silivrililer beni pek yakından tanımıyor ama ben buraya hiç yabancı değilim. Silivri’yi sizler kadar çok seviyorum. Seçimlerin partimiz için hayırlı geçmesini temenni ediyorum.

Hüseyin Turan: Bu kürsülere çıktığım zaman, sizlerin huzurunda olmam, inanın beni ilk günkü gibi heyecanlandırıyor.  Biz geçmişte aşkımızı Silivri’ye; sadece çiçeklerle, güllerle, parke taşlarıyla değil; alt yapıyla, statlarla, dere ıslahlarıyla doğalgazla, devlet hastanesiyle, adliye binasıyla, belediye hizmet binasıyla ve çöp dağlarını çiçek bahçelerine çevirerek yaptık.    Önceki dönem belediye başkanı olarak, görev yaptığımız yıllar içerisinde, işimizin sadece halka hizmet etmek olmadığını, eksiklerimiz var ise de bunları iyi düşünüp, iyi analiz etme fırsatı bulduğumu özellikle ifade etmek istiyorum. Şunun sözünü veriyorum ki; geçmişteki eksik, noksan ve hatalarımızı, edindiğimiz tecrübeyle bir daha yapmayacağız.
Biz Silivri’yi tanırız Silivri bizi gayet iyi tanır çalışkanlığımızla. Allahın izniyle,milletimizin takdiri ile 2014 yılı Silivri’mizde Ak Belediyecilik yılı olacak. Başbakanımızın da dediği gibi;
Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri! Silivri’miz, bizden yeni yatırımlar, yeni eserler bekliyor. Ve son söz olarak, bu salonda bulunan tüm teşkilat mensuplarımız başta olmak üzere, partimizin göstereceği adayımızla birlikte mesajımız şu olsun:
“Mola Bitti, Hizmete Devam”  “Durmak Yok, Yola Devam”

Hüsnü Yaşar Yalman: İnşallah referandum ve genel seçimlerde gösterdiğimiz başarıyı 2014 yerel seçimlerinde de taçlandıracağız. İhtiyacımız olan birlik beraberliktir. Fitne fesattan uzak durmaktır. Silivri’yi en iyi şekilde yöneteceğimize inancım tam. Şartlar ne olursa olsun teşkilatımın emrindeyim.

Metin Karakaş: Burada belediye başkan adayı olarak değil başkan olmak için varız. Kim aday olursa 9 arkadaşımız onun arkasına dizileceğiz. 30 Mart akşamı Silivri Belediyesinde AK Parti bayrağı dalgalanacak. Bizim hareketimizin içinde Fatih Sultan Mehmet var, Yavuz Sultan Selim var, Mustafa Kemal var, Adnan Menderes var, Recep Tayyip Erdoğan var. 30 Mart akşamı köylerimiz kazanacak; beldelerimiz kazanacak, Silivri kazanacak. Anadolu vatan, Trakya can, Silivri’ye canım kurban.

Mevlüt Alkan: 2014 Yerel Seçimlerinde Silivri Belediyesi emin ve usta ellere teslim edilecek. Durmak yok yola devam.

Naif Yıldızlar: AK Parti sadece siyasi bir hareketin ismi değildir bir idealdir. Türkiye’nin yeniden ihya ve inşa edilmesi, kendi ülkelerinde hakir görülen halkın insanca yaşama biçimidir. İnancın, ahlakın hizmet okuludur. Biz gücümüzü referandum ve genel seçimlerde gösterdik. Öncelikle gizli kahramanlarımıza teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki bir insan tek başına bir güç değildir. Yine birlikte hareket edeceğiz. Hizmet mücadelemiz kaldığı yerden devam edecek.

Tahir Sert: Çanta Beldesinde 4 dönem üst üste yaptığım belediye başkanlığı görevimdeki ve hala devam eden başkan yardımcılığı görevimin bana katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerimi Silivri’miz için kullanmak istiyorum.

Vural Sönmez: Salona baktığımda ben ne güzel bir teşkilat kurmuşum diye düşündüm. Kurucu ilçe başkanı olarak gözlerim partimizin ilk kurulduğu günlerde yanımızda olan arkadaşlarımızı hala bu salonda görüyor olması çok güzel. Bir yol kazası yaşadık. Ama hepimiz bir birimize söz verdik. Kim aday çıkarsa çıksın AK Partinin seçimi alacağından kimsenin şüphesi olmasın.

AK Aday Adayları beraberlik pozu verdi

Konuşmaların ardından AK Parti İstanbul Milletvekilleri, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, AK Parti il genel ve belediye meclis üyeleri, Kadın ve gençlik kolları, yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adayları hep birlikte basına poz verdi.

 

Anahtar Kelimeler: parti, silivri, ilçe, teşkilatı, megasaray’da, düzenledikleri
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
Silivri'de Yerel Seçimleri hangi aday kazanır?
Millet Ittifakı/ Özcan IŞIKLAR
Cumhur Ittifakı / Volkan YILMAZ
DSP/ Selami DEĞİRMENCİ
DP/ Halide AVLU
BBP / Ramiz AKSU
Saadet Partisi/ Şükrü YILDIRIM
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Hava Durumu
Havadurumu
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
USD ALIŞ
USD SATIŞ
EURO ALIŞ
EURO SATIŞ
POUND ALIŞ
POUND SATIŞ
ALTIN ALIŞ
ALTIN SATIŞ
Namaz Vakitleri
İmsak
Güneş
Öğlen
İkindi
Akşam
Yatsı
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Tarihte Bugün
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Şans Topu

Tarihli Çekiliş Sonucu
On Numara

Tarihli Çekiliş Sonucu
Süper Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur